InLei® Lash Filler - zabieg laminacji rzęs

InLei® Lash Filler to proces laminowania rzęs polegający na zmianie naturalnego podkręcenia włosa, ich zabarwieniu i nasyceniu składnikami odżywczymi. Jest to pierwsza na świecie kuracja gwarantująca pogrubienie i wydłużenie naturalnych rzęs. Skuteczność zabiegu została przetestowana w znanym instytucie naukowym w Mediolanie, który stwierdził zagęszczenie włosów średnio o 24% średnicy, w zaledwie trzech kolejnych sesjach.
Zabieg LASH FILLER cechuje:
– bardzo efektywna i skuteczna formuła
– delikatna, a zarazem bardzo dobrej jakości koloryzacja rzęs i brwi specjalnym 1,5% oksydantem
– stosowanie Lash Filler gwarantuje pogrubienie rzęs do 24% oraz odbudowę struktury zniszczonych rzęs.
Spojrzenie jest podkreślone oraz staje się bardziej intensywne i zmysłowe. Po zabiegu rzęsy pozostają w idealnym stanie do 10 tygodni.

InLei® Brow Bomber - zabieg laminacji brwi

InLei® Brow Bomber to rewolucyjny, profesjonalny zabieg przeznaczony do brwi. Ma na celu uczynienie włosów łuku brwiowego uporządkowanymi, miękkimi, jedwabistymi oraz odżywionymi.
Kompleksowa regeneracja składa się z trzech etapów. Pierwsze dwa etapy kształtują włosy, układają te, które są zbyt zakrzywione, aby były spójne z całością łuku brwiowego. Ujarzmiają włosy, które rosną chaotycznie lub wbrew panującym trendom. Ostatni produkt Brow Bomber zapewnia odżywienie oraz regenerację włosów łuku brwiowego i zawiera:
– olej macadamia, który odżywia, nawilża i restrukturyzuje włosy bez obciążania ich.
– olej arganowy, który naprawia suche, łamliwe i zniszczone włosy.
– olejek migdałowy, który sprawia, że ​​włosy są miękkie i lśniące.
– ekstrakt z nagietka lekarskiego, który działa kojąco na zaczerwienioną i zaognioną skórę.
– ekstrakt z rumianku, który ma silne działanie przeciwzapalne
Efektem zabiegu Brow Bomber są uporządkowane, odżywione i podatne na modelowanie brwi.
Trwałość efektu 4-6 tygodni.

BrowXenna® - henna pudrowa brwi

BrowXenna® to innowacyjna metoda koloryzacji i stylizacji brwi w całości oparta na roślinnych składnikach. Jej zaletą jest zawartość wielu witamin o działaniu odżywczym, dzięki którym nadaje kolor włoskom i skórze, równocześnie je pielęgnując, dzięki czemu włoski stają się błyszczące i odżywione. Pudrowa stylizacja pozwala również wypełnić ubytki w miejscach, w których brwi są rzadkie, ponieważ barwi także skórę. Warto zaznaczyć, że efekt zabiegu utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku użycia klasycznego preparatu. Pudrowa henna jest widoczna na skórze do 14 dni, natomiast na włoskach nawet przez 6 tygodni.

Trwała na rzęsy Wiprewelle

Trwałą na rzęsy wykonujemy w celu długotrwałego wymodelowania rzęs oraz utrzymującego się ich delikatnego podkręcenia. Stosowany jest głównie na proste rzęsy. Trwała na rzęsy pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu przeznaczonego na modelowanie rzęs za pomocą zalotki. Po zabiegu ich codzienna kosmetyka sprowadza się do wytuszowania, podkreślającego trwale uformowany kształt.
Podkręcenie rzęs uzależnione jest od wielkości wybranych do zabiegu wałeczków oraz zastosowanego skrętu, natomiast efekt utrzymuje się nawet do 2 miesięcy.

Henna klasyczna brwi i rzęs

Henna to preparat pochodzenia roślinnego od tysiącleci stosowany do barwienia skóry i włosów, a nawet paznokci. Dzisiejsza henna stosowana w salonach kosmetycznych to produkt syntetyczny, który jest wykorzystywany do barwienia brwi i rzęs.
Efekt utrzymuje się 2-3 tygodnie.

Zagęszczanie rzęs 1:1

Przekłuwanie uszu

Makijaż

Umów się na wizytę

    WhatsApp chat