InLei® Lash Filler - zabieg laminacji rzęs

InLei® Lash Filler to proces laminowania rzęs polegający na zmianie naturalnego podkręcenia włosa, ich zabarwieniu i nasyceniu składnikami odżywczymi. Jest to pierwsza na świecie kuracja gwarantująca pogrubienie i wydłużenie naturalnych rzęs. Skuteczność zabiegu została przetestowana w znanym instytucie naukowym w Mediolanie, który stwierdził zagęszczenie włosów średnio o 24% średnicy, w zaledwie trzech kolejnych sesjach.
Zabieg LASH FILLER cechuje:
– bardzo efektywna i skuteczna formuła
– delikatna, a zarazem bardzo dobrej jakości koloryzacja rzęs i brwi specjalnym 1,5% oksydantem
– stosowanie Lash Filler gwarantuje pogrubienie rzęs do 24% oraz odbudowę struktury zniszczonych rzęs.
Spojrzenie jest podkreślone oraz staje się bardziej intensywne i zmysłowe. Po zabiegu rzęsy pozostają w idealnym stanie do 10 tygodni.

InLei® Brow Bomber - zabieg laminacji brwi

InLei® Brow Bomber to rewolucyjny, profesjonalny zabieg przeznaczony do brwi. Ma na celu uczynienie włosów łuku brwiowego uporządkowanymi, miękkimi, jedwabistymi oraz odżywionymi.
Kompleksowa regeneracja składa się z trzech etapów. Pierwsze dwa etapy kształtują włosy, układają te, które są zbyt zakrzywione, aby były spójne z całością łuku brwiowego. Ujarzmiają włosy, które rosną chaotycznie lub wbrew panującym trendom. Ostatni produkt Brow Bomber zapewnia odżywienie oraz regenerację włosów łuku brwiowego i zawiera:
– olej macadamia, który odżywia, nawilża i restrukturyzuje włosy bez obciążania ich.
– olej arganowy, który naprawia suche, łamliwe i zniszczone włosy.
– olejek migdałowy, który sprawia, że ​​włosy są miękkie i lśniące.
– ekstrakt z nagietka lekarskiego, który działa kojąco na zaczerwienioną i zaognioną skórę.
– ekstrakt z rumianku, który ma silne działanie przeciwzapalne
Efektem zabiegu Brow Bomber są uporządkowane, odżywione i podatne na modelowanie brwi.
Trwałość efektu 4-6 tygodni.

BrowXenna® - henna pudrowa brwi

BrowXenna® to innowacyjna metoda koloryzacji i stylizacji brwi w całości oparta na roślinnych składnikach. Jej zaletą jest zawartość wielu witamin o działaniu odżywczym, dzięki którym nadaje kolor włoskom i skórze, równocześnie je pielęgnując, dzięki czemu włoski stają się błyszczące i odżywione. Pudrowa stylizacja pozwala również wypełnić ubytki w miejscach, w których brwi są rzadkie, ponieważ barwi także skórę. Warto zaznaczyć, że efekt zabiegu utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku użycia klasycznego preparatu. Pudrowa henna jest widoczna na skórze do 14 dni, natomiast na włoskach nawet przez 6 tygodni.

Henna klasyczna brwi i rzęs

Henna to preparat pochodzenia roślinnego od tysiącleci stosowany do barwienia skóry i włosów, a nawet paznokci. Dzisiejsza henna stosowana w salonach kosmetycznych to produkt syntetyczny, który jest wykorzystywany do barwienia brwi i rzęs.
Efekt utrzymuje się 2-3 tygodnie.

Zagęszczanie rzęs różnymi metodami

Przedłużanie rzęs to najlepszy sposób na powiększenie optycznie oka oraz wyeksponowanie jego koloru. Stosujemy przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1 (2D), 3:1 (3D), 4:1, 5:1, 6:1, 7:1 czy nawet 8:1.
Panie ceniące sobie wygodę z pewnością docenią fakt, że po zabiegu kosmetycznym przedłużania i zagęszczania rzęs nie będą musiały poświęcać dużo czasu na codzienny makijaż.
Zabieg wykonywany jest przez profesjonalistkę z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie przedłużania i zagęszczania rzęs.

Przekłuwanie uszu

Makijaż

Umów się na wizytę