Zadbane dłonie i stopy to nasza wizytówka.


Manicure klasyczny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny, który polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek, nadaniu odpowiedniego kształtu płytce oraz pielęgnacji skóry dłoni.

Jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zabieg można zakończyć również nałożeniem odżywki wzmacniającej lub lakieru (lakier klasyczny, lakier monofazowy, lakier hybrydowy).

W Mariacki Spa pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach oraz lakierach.

Nasze odżywki, lakiery klasyczne oraz hybrydowe są produktami amerykańskiej marki OPI.

W naszym salonie można wykonać również manicure z malowaniem kolorem monofazowym od marki Mollon.

Czym jest monofaza?

Monofaza to baza, kolorowy lakier oraz top połączone w jeden uniwersalny produkt. Skraca to znacznie czas zabiegu, pozwalając jednocześnie cieszyć się trwałym kolorem oraz zdrową płytką paznokcia.

Dla bardziej wymagających lub borykających się z problemem wysuszonej i zniszczonej skóry dłoni stworzyliśmy zabieg Manicure Spa. Jest to zabieg wzbogacony o specjalną regeneracyjną maskę lub kąpiel parafinową.

W naszej ofercie znajdują się również zabiegi na dłonie z zastosowaniem peelingów kwasowych od Mediderma:

~ Odmładzający zabieg na dłonie – zabieg z zastosowaniem kwasu mlekowego oraz witaminy C, które wykazują silne działanie nawilżające. Idealnie sprawdza się w przypadku skóry odwodnionej, pozbawionej jędrności, starzejącej się.
~ Zabieg na dłonie przeciw przebarwieniom – intensywny zabieg z zastosownaiem kwasu migdałowego oraz mlekowego, ktore w połączeniu wykazują działanie odmładzające i redukujące przebarwienia.

 

 


Pedicure jest zabiegiem pielęgnacyjnym na stopy, o które, aby wyglądały estetycznie, trzeba dbać cały rok.

Pedicure poprawia wygląd płytki paznokcia i skóry stóp. Pozwala na pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zgrubień oraz odcisków. Celem tego zabiegu jest zmiękczenie i nawilżenie  skóry stóp, usunięcie wrastających skórek oraz nadanie kształtu i ewentualnie koloru płytce paznokcia.

Tak jak w przypadku zabiegu manicure, w przypadku pedicure, zabieg możemy zakończyć malowaniem odżywką, lakierem klasycznym lub hybrydowym (Opi lub Luxio) lub lakierem monofazowym Mollon.

Zabieg możemy wzbogacić o masaż na odżywczej masce lub kąpiel  parafinową.

To idealna propozycja dla osób , których skóra jest przesuszona, pękająca lub wymagająca intensywnej pielęgnacji.

Zabieg pedicure należy wykonywać systematycznie, minimum raz w miesiącu – będzie to gwarantem zdrowych i pięknych stóp.


W naszym salonie można wykonać również zabieg Pedicure DETOX.

Produkty na których pracujemy podczas zabiegu bogate są w aktywny węgiel. Oczyszcza i detoksykuje – polecany szczególnie Panom.

Oprócz ww, produktów zabiegowych pracujemy również na produktach marki PODOBAEHR, PODOPHARM, MISTERO MILANO, GENA.

W Mariacki SPA dysponujemy specjalistycznym stanowiskiem oraz frezarką do pedicure.

Oprócz fachowej porady znajdziesz również specjalistyczne pianki, maści, sztyfty oraz kremy, które idealnie sprawdzą się w pielęgnacji domowej.

W trosce o bezpieczeństwo i higienę wszystkie narzędzia używane do zabiegów są sterylizowane.


Zostaw wiadomość